Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçi,

EY Hukuk Bürosu internet sitesinin kullanım şartları aşağıdaki gibidir. www.emelyilmaz.av.tr internet sitesinin kullanılmasıyla bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Faaliyetlerimiz Avukatlık Kanunu’na uygun bir şekilde yürütülmekle birlikte kullanıyor olduğunuz internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ile ilgili mevzuata bağlı kalınarak ve ilgili mevzuattaki reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. 

Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği (Resmî Gazete Tarihi: 21.11.2003, Resmî Gazete Sayısı: 25296) uyarınca site içerisinde yer verilen bilgiler, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup reklam amacı güdülmemektedir. Bu site ve içerdiği bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamıştır.

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş niteliğinde değildir. Hukuki konular ile ilgili tüm detayları, bilgileri içeremeyebilir veya güncellenmemiş bilgiler içerebilir. Bu kapsamda, bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve sair mevzuatlarda meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri kullanarak hareket etmeniz yerinde olmayıp konuyla alakalı uzman kişiye başvurmanız gerekecektir. 

Site içerisindeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınıp hazırlanması hususunda EY Hukuk Bürosu olarak bütün gerekli özeni gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Fakat; sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlıktan veya eksiklikten ve internet sitesinde yer alan bilgilere dayanarak yapılan işlemlerden doğabilecek hiçbir maddi veya manevi zarardan, masraftan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraftan dolayı EY Hukuk Bürosu ortakları ve bünyesinde bulunan avukatlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyet hakkı ve mali haklar dahil sair bütün haklar ile her türlü tasarruf yetkisi, gerek fikri ve sınai haklar mevzuatı, gerek ise sair mevcut ve müstakbel ilgili mevzuat anlamında münhasıran-müstakilen EY Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, EY Hukuk Bürosu’nun mülkiyetindedir ve yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz ve kullanılamaz. EY Hukuk Bürosu tarafından açıkça yazılı şekilde izin verilmediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

EY Hukuk Bürosu